Értékesítés támogató (Riporting terület)

2024. június 06.

Állásajánlat nyomtatása

Az ország meghatározó építőanyag kereskedelmi hálózatának budapesti irodájába keresünk új munkatársat
Az Újház építőanyagra szakosodott beszerzési társulás, tagvállalatokon keresztül országos lefedettséget biztosít. Ennek központjában dolgozunk, ügyfeleink a csoportba tartozó tagvállalatok tulajdonosai, vezetői, munkatársai. A központ számos szolgáltatást nyújt a beszerzésen felül a tagvállalatok számára: egységes vállalatirányítási rendszer támogatása, raktározási szolgáltatás, képzések, marketing, visszamérést szolgáló riportok. A meghirdetett pozíció a riport fejlesztő, riport üzemeltető területhez tartozik.

Értékesítés támogató (Riporting terület) Értékesítés támogató (Riporting terület) munkatársat keresünk

Milyen feladatok várnak rád?

A munkakörben kiemelt szerepet kap az értékesítési hálózat támogatása:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel (telefonon, Teams-en, emailben), információadás és kérés
  • Kommunikáció az új riportokról, teendőkről
  • Meglévő riportok bemutatása, felhasználói oktatás
  • Felhasználók hozzáférésének biztosítása
  • Visszajelzések kezelése
  • Javaslattétel meglévő riportok átalakítására

Fő tevékenységen kívül:

  • Kapcsolattartás a kereskedelmi területtel
  • Új riportok, riport módosítások tesztelése publikálás előtt
  • Tagvállalatoktól beérkező adatok minőségének felügyelete
  • Eseti jelleggel prezentációk, elemzések készítése
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési, értékesítés támogatói, asszisztensi, esetleg kontrolling tapasztalat (pályakezdőként is szívesen látunk!)
  • Prezentáció készítési gyakorlat
  • Excel-ben jártas (Pivot, Fkeres, Szumha megnevezések nem hoznak zavarba)
  • A feladatai elvégzésének érdekében kész egyszerűbb, mások által írt SQL-ek lefuttatására
  • Kitűnő kommunikációs képesség és csapatjátékos szemlélet, proaktivitás
  • Nyitott, fejlődési lehetőséget kereső személyiség
  • Segítőkész, problémamegoldó készségében erős

Miért jó ez a lehetőség a számodra?

  • Magyarország stabil, tőkeerős, piacvezető lakossági építőanyag hálózatánál, motiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
  • A cég hangsúlyt fektet arra, hogy független szakértők is értékeljék. Ennek eredménye 13 Superbrands díj, Családbarát munkahely, Felelős foglalkoztató minősítések.
  • Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat.
  • Nálunk hasznosíthatod megoldás- és ügyfélközpontú hozzáállásodat, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk.
  • Egyedi juttatási csomagot biztosítunk: éves teljesítménytől függő bónusz; ezen felül cafetéria; élet-és balesetbiztosítás; fiatal munkavállalók, születésnapjukat ünneplők normál szabadságon felüli szabadnapokat kapnak; minden hónapban nyereményjáték, extra élmény nyereményekkel; jó hangulatú programok egész évben.
  • Heti két nap otthoni munkavégzés, ehhez szükséges laptop és mobiltelefon rendelkezésedre áll.

Munkavégzés helye: Budapest, Nagyszőlős u. 11-15, 1113